Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Išskirtinė vieta konferencijoms Vilniuje

Pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje esančios „Arkangelo“ konferencijų ir meno centro salės – mokymams, seminarams, posėdžiams, konferencijoms bei kitiems renginiams.

 

Pačiame Vilniaus centre įsikūrusiame buvusio Bernardinių vienuolyno pastatų komplekse yra net septynios išskirtiniu charakteriu pasižyminčios, autentiškos erdvės, kurių sienas puošia įvairių epochų garsių menininkų paveikslai.

 

Patogią lokaciją galima laikyti vienu iš „Arkangelo“ konferencijų ir meno centro privalumu. Konferencijų centras lengvai pasiekiamas tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu. Pro centro langus atsiveria įspūdingi Šv. Onos ir Bernardinų bažnyčių ansamblio vaizdai. Visai šalia, perėjus per gatvę – vilniečių mėgiamas bohemiškasis Užupis bei Bernardinų sodas.

 

Svečių patogumui turime uždarą mašinų stovėjimo aikštelę, kurioje galima parkuoti iki 10-15 automobilių. Didelių konferencijų dalyviams siūlome automobilius palikti prie Tymo turgaus, „žaliojoje zonoje“, tik 5 min. kelio pėsčiomis iki mūsų centro.

 

Konferencijų salės – pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje

 

Refektoriumas (158 kv.m.) – didžiausia ir puošniausia konferencijų centro salė, kurią puošia Sapiegų giminės herbas. Šioje salėje yra visa reikiama konferencinė įranga: projektorius, ekranas, kolonėlės, mikrofonai, konferencinė lenta su popieriumi bei rašikliais. Esant poreikiui, galime pasirūpinti sinchroninio vertimo, diskusine bei kita konferencine įranga. Apšvietimas salėje yra reguliuojamas. Pageidaujantiems papildomo, išskirtinio apšvietimo, taip pat galime pasiūlyti keletą variantų. Teatro stiliumi ši salė talpina iki 150 dalyvių, klase – 56, U tipo – 54, posėdžiu – 50 dalyvių. Salėje įrengta šildymo / kondicionavimo sistema. Pasirūpiname nuorodų į renginį atspausdinimu bei pakabinimu. Konferencijų dalyvių registracijai siūlome erdvų holą. Viršutiniams rūbams yra skirtos mobilios pakabos erdviame koridoriuje.

 

Konferencijos dalyvių maitinimui siūlome rinktis mūsų maitinimo parnerių paslaugas. Šiuo metu dirbame net su keliolika parnerių, tad pasirinkti tikrai yra iš ko. Kavos pertraukas paruošiame koridoriuose, o pietus, jei yra didelis žmonių skaičius, ruošiame furšetiniu stiliumi. Mažesniam žmonių skaičiui (iki 80 asm.) pietus galima paruošti šalia esančiose patalpose prie staliukų, su aptarnavimu. Esant pageidavimui, pietus galima nueiti pavalgyti į šalia esančius mūsų rekomenduojamus restoranus.

 

Virenė (55 kv.m.) – įspūdingiausia konferencijų centro salė, kurioje jus pasitiks XVI a. autentika ir didžiausias Lietuvoje – net 17 metrų aukščio – kaminas. Šioje salėje patogu daryti pasitarimus, susitikimus ar nedidelius renginius. Teatru ji talpina apie 30 dalyvių, U tipo – 18, klase – 20 asmenų. Esant poreikiui, pasirūpiname projektoriumi, konferencine lenta bei kt. įranga. Virenės langai išeina į uždarą mašinų stovėjimo aikštelę. Apšvietimas salėje – reguliuojamas.
Užkandžius galima paruošti pačioje salėje ar šalia esančioje erdvėje. Pietums taip pat galima skirti atskirą salę, kur jus aptarnaus iš mūsų partnerių sąrašo pasirinkti maisto tiekėjai. Pageidaujantys prasiblaškyti, pietus eina valgyti į šalia esančius mūsų rekomenduojamus restoranus.

 

Salonas (53 kv.m.) – jauki buvusio vienuolyno patalpa su kilimine danga. Į ją patekti galima iš Virenės bei nuo bendrojo koridoriaus atskirtos patalpos, kurioje pastatome mobilias pakabas bei stalus kavos pertraukoms ar užkandžiams. Jaukus Salonas tinka nedidelėms konferencijoms, seminarams ar mokymams. Esant poreikiui, jame pastatomas projektorius, konferencinė lenta ar kt. įranga. Salone teatru tilps apie 50 dalyvių, klase – 36, U tipu – 20 asmenų.

 

Darant renginius šioje salėje, pietus siūlome paruošti šalia esančioje Virenėje. Pro Salono langą matoma uždara mašinų stovėjimo aikštelė (buvęs vienuolyno ūkinis kiemas, sodas ir daržas. Kieme ir šiandien stovi buvusi kepykla su 3 autentiškomis krosnimis).

 

Vyresniosios celė (45 kv.m.) – šviesiausia konferencijų salė, su trimis dideliais langais, pro kuriuos matomas buvęs vienuolyno ūkinis kiemas. Ši salė yra pati galinė, tad net jei vyksta kitas renginys didžiojoje salėje (Refektoriume), čia dalyviai jaučiasi tarsi atskirti. Kaip ir Saloną, su bendruoju koridoriumi skiria atskira erdvė, kurioje galima paruošti kavos pertraukas ar užkandžius, pastatyti mobilias pakabas. Pietus mūsų partneriai gali paruošti Virenėje arba galime pasiūlyti papietauti šalia esančiuose mūsų rekomenduojamuose restoranuose. Šioje salėje, kaip ir kitose, esant poreikiui, galime pastatyti projektorių, konferencinę lentą bei kitą įrangą. Teatru ji talpina iki 40 dalyvių, klase – 24, U tipu – 20. Apšvietimas salėje – reguliuojamas.

 

Mažoji rūsio salė (100 kv.m.) – įspūdinga Mažosios buvusio bernardinių vienuolyno rūsio salės aplinka, masyvūs autentiški skliautai suteiks papildomo žavesio jūsų renginiui. Ši jauki erdvė puikiai tiks konferencijoms, mokymams ar seminarams. Salėje įrengta moderni vėdinimo sistema, veikia interneto ryšys. Šioje salėje ekranas nusileidžia, o projektorių pastatome ant staliuko. Teatru ši salė talpina iki 100 žmonių, U tipo – 30, klase – 28. Kavos pertraukas ar užkandžių stalus galima paruošti pačioje salėje, pietus – atsižvelgiant į žmonių skaičių, I a. esančiose salėse.

 

Didžioji rūsio salė (300 kv.m) – buvusio bernardinių vienuolyno rūsio salė žavi lankytojus savo autentiškais mūriniais skliautais, kurie sukuria nepaprastą atmosferą. Tai išskirtinė vieta priėmimams, produktų ar paslaugų pristatymams, taip pat ypatingoms progoms. Salė yra L formos, tad ją nesunku padalinti į dvi dalis, o tai labai patogu organizuojant nestandartinį, kūrybiškai suplanuotą renginį. Teatru ji talpina 70/80 žmonių, klase 24/28, U tipu – 16/32. Esant poreikiui, pasirūpiname visa reikiama konferencine įranga. Šioje salėje dažnai rengiamos parodos, tad visada reikia teirautis dėl užimtumo.

 

Vidinis kiemelis (300 kv.m) – visiškai uždaras vidinis kiemelis, į kurį galima patekti tik iš konferencijų centro, šiltuoju metu laikotarpiu puikiai tinka kavos pertraukoms, pasivaikščiojimui ar pasitarimams. Kiemelyje atvesti visi elektros įvadai, tad esant poreikiui, galima pajungti apšvietimą, įgarsinimą ar kitą reikalingą aparatūrą.

 

Lobynas (350 kv.m.) – Bažnytinio paveldo muziejuje esantį Lobyną galima drąsiai vadinti Vilniaus senamiesčio perlu. Čia galima susipažinti su daugiau kaip pusšimtį metų Vilniaus Arkikatedros sienose slėptomis sakralaus meno vertybėmis, pasigrožėti kitais žymių menininkų kūriniais. Išskirtinėmis progomis Lobyne galima rengti iškilmingus priėmimus, koncertus. Čia dažnai organizuojami apdovanojimai, pristatymai ar kiti ypatingi renginiai. Pasirūpiname visa reikalinga aparatūra bei baldais. Lobyno kaina – sutartinė.

 

Bažnytinio paveldo muziejus. Darant renginius „Arkangelo“ konferencijų ir meno centre, kaip pridėtinę vertę konferencijų dalyviams pertraukų metu galime pasiūlyti ir nuostabią ekskursiją po Bažnytinio paveldo muziejų, kur galima išvysti Lobyną – daugiau nei 50 metų Arkikatedros sienose slėptas sakralaus meno vertybes. Gidai papasakos nepamirštamas istorijas apie vienuolių gyvenimą bei Sapiegų įtaką. Ekskursijos galimos ne tik lietuvių, bet ir anglų, rusų, vokiečių bei kitomis kalbomis.

 

Visose „Arkangelo“ konferencijų ir meno centro salėse veikia greitas bevielis interneto ryšys, yra daug elektros kištukinių lizdų, kas yra labai patogu pasijungti konferencinę įrangą, apšvietimą ar kompiuterius.

 

Pirmame aukšte esančios salės (Refektoriumas, Virenė, Vyresniosios celė, Salonas ir Lobynas) turi langus. Tik Didžioji ir Mažoji rūsio salės yra be langų.

 

Visas konferencijų sales galime paruošti pagal pageidaujamą poreikį – paruošti sėdimas vietas, su stalais ar visai atlaisvinti erdvę.

 

Bet kurioje „Arkangelo“ konferencijų ir meno centro salėje galime paruošti:
• pastatomą bloknotą su popieriumi ir rašikliais;
• projektorių, ekraną,
• garso kolonėles, mikrofonus.

 

Už papildomą mokestį galima užsisakyti šią techninę įrangą:
• sinchroninio vertimo įrangą;
• diskusinius mikrofonus;
• nešiojamus ar „het-set“ mikrofonus,
• televizorių;
• vaizdo ir DVD grotuvus;
• konferencijos garso įrašą;
• nešiojamą kompiuterį,
• lazerinę rodyklę,
• kopijavimo / spausdinimo paslaugas.

 

Klientams pageidaujant, konferencijų salės gali būti pritaikytos verslo vakarienėms, šventiniams vakarėliams ir kitiems įmonės renginiams.

 

Tarptautines konferencijas, mokymus, seminarus, dalykinius susitikimus, pobūvius ar kitus susibūrimus jaukiose konferencijų centro erdvėse padės surengti profesionalūs konferencijų centro darbuotojai. Paslaugus ir patyręs personalas pasirūpins, kad vykstantys renginiai įvyktų sklandžiai, o jų dalyviai liktų sužavėti išskirtinėmis istorinėmis erdvėmis.

 

Svečių apgyvendinimui galime parekomenduoti šalia esančius viešbučius, nuo kurių tik kelios minutės kelio pėsčiomis iki „Arkangelo“ konferencijų ir meno centro.

 

„Arkangelo“ konferencijų ir meno centrą pamėgo verslo atstovai, farmacininkai, asociacijos. Čia dažnai vyksta gydytojų konferencijos ar seminarai. Didelis „Arkangelo“ konferencijų ir meno centro privalumas – erdvus holas ir koridoriai, kuriuose galima rengti rėmėjų parodas, produktų pristatymus, pastatyto foto sieneles.

 

Kodėl svarbu tinkamos konferencijų vietos pasirinkimas?

Vilniuje konferencijų salių yra daug, tad rasti tinkamą nėra lengva. Pirmiausiai reikėtų nuspręsti kurioje Vilniaus vietoje turėtų vykti konferencija: centre, senamiestyje ar toliau nuo centro. Tada reikėtų pagalvoti dėl patogaus atvykimo, parkavimo galimybių.

 

Atsižvelgti į konferencijos pobūdį – taip pat yra svarbu. Paprastiems įmonės seminarams ar mokymams tiktų ir kuklesnės konferencijų salės, tačiau iškilmingoms konferencijoms (pvz. metinėms, susijusiomis su kokia nors proga, ar kuriose yra įteikiami apdovanojimai) reikėtų paieškoti prabangesnės, išskirtinės salės.

 

Tokiems renginiams ypatingai tinkamas „Arkangelo“ konferencijų ir meno centre esantis Refektoriumas – išskirtinė autentiška salė, kurios lubas puošia Sapiegos giminės herbas, o koridoriuose – žymių menininkų originalūs kūriniai. Istorinės erdvės pasižymi išskirtiniu charakteriu, retu Vilniaus renesansinės architektūros pavyzdžiu, subtilia buvusio Bernardinių vienuolyno istorija, kur savo pėdsakus paliko žymioji didikų Sapiegų giminė.

 

Kodėl dar verta rinktis „Arkangelo“ konferencijų ir meno centrą“

„Arkangelo“ konferencijų ir meno centrą galima apibūdinti kaip patalpas muziejuje. Čia koridoriuose bei salėse galima pasigrožėti autentiškais originaliais paveikslais, pamatyti patį aukščiausią kaminą Lietuvoje, kurio aukštis siekia net 17 metrų.

 

Iš koridoriaus, pro atskiras duris, net neišėjus į lauką, galima patekti į Bažnytinio paveldo muziejų bei aplankyti Lobyną – buvusią Šv. Mykolo bažnyčią. Čia saugomos ir eksponuojamos įspūdingos sakralaus meno vertybės, valdovų dovanos, garsių menininkų kūriniai bei patys seniausi Lietuvos auksakalystės ir tekstilės šedevrai.

 

Tik čia galima pamatyti Vilniaus katedros sienoje pusšimtį metų slėptus lobius. Lobyne galima rengti edukacinius užsiėmimus jaunimui, vaikams bei suaugusiems, vesti temines ekskursijos. Muziejaus erdvės atviros visiems, besidomintiems Lietuvos bei Vilniaus bažnytine istorija, todėl čia dažnai ieškomi „lobiai“, vyksta protmūšiai ar net švenčiami gimtadieniai. Išskirtinėse muziejaus erdvėse galima rengti koncertus, apdovanojimus, įgyvendinti unikalias idėjas bei organizuoti kitus nepamirštamus renginius.

 

Vienuolyno istorija

Buvęs bernardinių Vienuolynas – retas Vilniaus renesansinės architektūros pastatas, kurio struktūroje ir dekoro elementuose matoma praeinančios gotikos bei Lietuvoje pasirodžiusio manierizmo įtaka.

 

Didžiausia ir puošniausia buvusio vienuolyno salė – Refektoriumas – tai buvęs valgomasis, esantis pastato rytinio korpuso pietiniame kampe. Pastato statytojai buvo puikiai viską apgalvoję, kad erdvės būtų pritaikytos kasdieniniam vienuolių gyvenimui. Valgomasis su vienuolyno virtuve (Virene) buvo sujungtas didele arka. Tai buvo labai patogu, nes paruoštas maistas buvo greičiau patiekiamas ant stalų neataušęs.

 

Vienuolynas buvo uždarytas 1886 metais. Tuo metu čia įkurdinti Gailestingumo draugijos nakvynės namai, vargšų prieglauda ir valgykla. Tad buvusio prabangaus renesansinio vaizdo tuo metu jau nebuvo matyti. Tik išlikę XVIII amžiaus ornamentiniai lipdiniai mena bernardinių pagarbą vienuolyno fundatoriui Leonui Sapiegai. Iki šių laikų galima grožėtis jo herbu su inicialais papuoštais valgomojo skliautais.

 

Kur šiuo metu yra mašinų stovėjimo aikštelė, ten buvo ūkinis kiemas, sodas ir daržas, į kuriuos buvo galima patekti iš vienuolyno virtuvės. Iki šių dienų čia yra išlikusi buvusi kepykla su 3 autentiškomis krosnimis.

 

Salonas ir Vyresniosios celė – kitos buvusio vienuolyno patalpos, šiandien pavadintos pagal jų buvusias paskirtis bei pobūdžius. Vienuolyne taip pat buvo atskira audykla, siuvykla, arklidės, kalvė, bravoas, didelis sodas.

 

Deja, XIX amžiuje, tiesiant dabartinę Maironio gatvę, kuri sujungė Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvę su uždarytame bernardinų vienuolyne įkurdintomis Rusijos imperijos kareivinėmis, didžioji dalis pastatų buvo sunaikinti.

 

Išskirtinis pasiūlymas konferencijų salėms! Kovo – balandžio mėn. organizuojant mokymus, seminarus ar konferencijas, taikoma iki 30 proc. nuolaida salių nuomai.

 

Išskirtinė vieta konferencijai Vilniuje Refrektoriumas Išskirtinė vieta konferencijai Vilniuje Mažoji rūsio salė
Išskirtinė vieta konferencijai Vilniuje Virene Išskirtinė vieta konferencijai Vilniuje Salonas

Informacija ir užsakymai: „Arkangelo“ konferencijų ir meno centras, Ligita Šukliauskienė, ligita.sukliauskiene@vilnensis.lt, tel. +370 671 88422