Išskirtinė vieta konferencijoms Vilniuje

„Arkangelo“ konferencijų ir meno centras Vilniuje – itin mėgstamas tarp verslo atstovų. Čia galite organizuoti konferencijas, mokymus, seminarus ar susitikimus. Patyrusi „Arkangelo“ komanda yra pasiruošusi patarti ir padėti nuo pirmojo kontakto iki paskutinio išlydėto svečio.

 

Patalpose įrengtas bevielis interneto ryšys, vėdinimo sistema, yra visa reikalinga garso ir vaizdo įranga, konferenciniai baldai. Šalia – nemokama automobilių stovėjimo aikštelė (iki 10 vietų).

 

„Arkangelo“ konferencijų ir meno centras, įsikūręs pačioje Vilniaus miesto širdyje, buvusio Bernardinių vienuolyno pastatų komplekse, siūlo išskirtines erdves, papuoštas įvairių epochų garsių menininkų kūriniais. Savo verslo renginiui rinkitės autentiškas sales su nepakartojama istorija.

 

Sausio – vasario mėn. taikoma 10-20 proc. nuolaida konferencijų salių nuomai (atsižvelgiant į trukmę, laiką ir žmonių skaičių).

Išskirtinė vieta konferencijai Vilniuje Refrektoriumas Išskirtinė vieta konferencijai Vilniuje Mažoji rūsio salė
Išskirtinė vieta konferencijai Vilniuje Virene Išskirtinė vieta konferencijai Vilniuje Salonas

Informacija ir užsakymai: „Arkangelo“ konferencijų ir meno centras, Ligita Šukliauskienė, ligita.sukliauskiene@vilnensis.lt, tel. +370 671 88422