Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Švęskite Kalėdų renginį Arkangelo konferencijų ir meno centre

Nepakartojamam Kalėdų renginiui – išskirtinės erdvės!

„Arkangelo“ konferencijų ir meno centras, įsikūręs Vilniaus senamiesčio širdyje, suteikia galimybę rinktis erdves, pasižyminčias renesansine architektūra bei nepakartojama istorija.

Ypatinga konferencijų ir meno centro lokacija leis pasimėgauti Vilniaus Katedros aikštės eglute bei Kalėdiniu miesteliu, o vos po kelių minučių šventę perkelti į uždarą erdvę. Čia, pasirinkus tinkamą apšvietimą, galima sukurti nepaprastą, romantišką ar žaismingą atmosferą.

Mūsų patyrusi profesionalų komanda yra pasiruošusi patarti ir pagelbėti visais šventės organizaciniais klausimais, parūpinti reikalingą aparatūrą ir užtikrinti, kad šventė būtų nepakartojama bei nepamirštama.

„Arkangelo“ konferencijų ir meno centras – įspūdinga vieta Kalėdiniam vakarėliui. Džiaukitės gražiausiomis metų šventėmis unikaliose buvusio bernardinių vienuolyno patalpose, kurias puošia įvairių epochų menininkų kūriniai, autentiški skliautai bei Sapiegų herbas.

Konferencijų centro kompleksas siūlo istorines erdves, pasižyminčias išskirtine atmosfera. Tai puiki vieta tiek Kalėdų vakarėliui, tiek iškilmingiems priėmimams, verslo vakarienėms, vestuvėms ar jubiliejams.

Informacija ir užsakymai: „Arkangelo“ konferencijų ir meno centras, Ligita Šukliauskienė, ligita.sukliauskiene@vilnensis.lt, tel. +370 671 88422