Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Išskirtinės vestuvės Vilniuje – pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje!

„Arkangelo“ konferencijų ir meno centras – vestuvių vieta Vilniuje, kur galite išpildyti savo svajones, planuojant išskirtines vestuves. Vilniaus senamiesčio širdyje esančios patalpos leis pasijusti tarsi renesanso laikų rūmuose.

 

„Arkangelo“ konferencijų ir meno centras – išskirtinė šventės vieta Vilniaus senamiestyje

 

Pastaruoju metu vis saugiau besiruošiančių tuoktis Vilniuje porų ieško vietos miesto centre. Visų pirma, tai yra patogu, nes nereikia planuoti papildomo laiko važiavimui į užmiestį, viskas yra šalia, nereikia rūpinis svečių vežiojimais bei nakvyne.

 

„Arkangelo“ konferencijų ir meno centras išsiskiria tuo, kad yra apsuptas gražiausių Vilniaus senamiesčio bažnyčių. Kitoje gatvės pusėje yra jaunavedžių pamėgta Bernardinų bažnyčia, o nuo Arkikatedros galima ateiti vos per 5 minutes.

Šalia – ir Bernardinų sodas bei bohemiškas Užupis, kur dažnai jaunieji planuoja fotosesijas.

 

Patekti į „Arkangelo“ konferencijų centrą galima iš Maironio g. bei iš Šv. Mykolo gatvėje esančio Bažnytinio paveldo muziejaus. Svečiams suėjus, durys yra užrakinamos, tad svečiai ir jaunieji gali jaustis saugiai, be jokių pašalinių žvilgsnių.

 

Didelis „Arkangelo“ konferencijų ir meno centro privalumas – šalia esanti uždara mašinų stovėjimo aikštelė. Svečiai gali saugiai ir nemokamai palikti savo automobilius visos šventės metu, o esant poreikiui, juos pasiimti tik kitą dieną.

 

Nepakartojamos erdvės šventimui, tinkančios net išrankiausiam skoniui

 

Didžiausia bei puošniausia „Arkangelo“ konferencijų ir meno centro salė vestuvių šventimui – Refektoriumas (158 kv.m.). Čia vienu metu gali linksmintis iki 200 žmonių, kurie yra pasiruošę kartu su jaunaisiais pasidžiaugti viena gražiausia gyvenime diena. Ši salė yra ypatingai žavi. Ją puošia Sapiegų giminės herbas, o išraiškingi skliautai suteikia didybės jausmą. Jei planuojama banketo tipo vakarienė, svečius siūlome sodinti prie apvalių stalų (telpa iki 100 žmonių). Suplanavus tinkamą susėdimą, liks vietos ir muzikos grupei bei šokiams.

 

Apšvietimas salėje yra reguliuojamas. Apšviesti galima tik šonines arkas arba tik lubas, arba viską kartu. Norint suteikti salei jaukumo bei unikalumo, siūlome papildomai užsisakyti išskirtinį ledinį apšvietimą. Reikia tik kelių lempų, šviečiančių iš apačios, ir erdvės nušvinta kitomis spalvomis. Taip galima sukurti ypatingą stilistiką – nuo viduramžių puotos, iki romantiško, prabangaus ar modernaus stiliaus. Šviesų ir dekoro elementais Refektoriumą galima paversti nepažystama bei išskirtine erdve.

 

Didelis “Arkangelo” centro privalumas – nėra jokių garso bei laiko apribojimų. Neribojamos šventės valandos, tad šokti ir linksmintis galima iki pat paryčių.

 

Šiltuoju metų laikotarpiu vestuvių šventę galima planuoti ir vidiniame kiemelyje (300 kv.m.). Kiemelis yra visiškai uždaras, patekti į jį galima tik pro konferencijų centrą, durys – koridoriaus gale. Vidiniame kiemelyje galima daryti ir pasveikinimus, ir koncertus, ir net pačią šventinę vakarienę. Daugiausiai vidinis kiemelis yra sutalpinęs 130 asmenų.

 

Priklausomai nuo poreikių bei šventės koncepcijos, galima kartu išsinuomoti ir didžiąją salę, ir vidinį kiemuką. Dažnai jaunavedžiai vakarienę daro viduje – Refektoriume, o kiemelyje – koncertą, šokius. Taip pat vidinis kiemelis populiarus jaunavedžių pasitikimui, pasveikinimams po santuokos, fotosesijai, kai po to pereinama švęsti į vidų. Jei visa šventė vyksta didžioje Refektoriumo salėje, kiemelis visada yra atviras pasivaikščiojimui, gryno oro įkvėpimui.

 

Vidiniam kiemeliui grožio suteikia žali vejos ploteliai, o vaikščioti galima takeliais padarytomis trinkelėmis.

 

Čia yra pravesti visi elektros lizdai, tad nekyla problemų pasijungiant apšvietimą ar galingą garso bei vaizdo aparatūrą. Šventimo valandos kiemelyje yra neribojamos, aplinkui nėra kaimynų, tik reikia turėti omenyje, kad tai – atvira erdvė ir didžiulis garsas gali sklisti į senamiestį, todėl visi užsakovai yra perspėjami dėl garso sumažinimo nakties metu.

 

Vidinis kiemelis yra dėkingas jį supančiomis šviesiomis sienomis bei skliautais, tad apšviečiant bei dekoruojant galima sukurti tikrai įspūdingus reginius bei nepamirštamą, išskirtinę šventės nuotaiką.

 

Kadangi „Arkangelo“ konferencijų ir meno centras randasi visai šalia gražiausių Vilniaus senamiesčio bažnyčių, vidinį kiemuką galima užsakyti ir tik pasveikinimui bei vaišėms po santuokos ceremonijos.

 

Esame lankstūs, tad išsinuomojus vidinį kiemelį ir esant blogam orui, užsakovams suteikiame patalpas viduje – Refektoriumą. Tą dieną „Arkangelo“ konferencijų ir meno centre vyksta tik viena šventė, tad esant vieniems, visos erdvės gali būti naudojamos tik vieniems užsakovams.

 

Erdvūs koridoriai – patalpose esantys erdvūs koridoriai bei holas taip pat gali būti išnaudoti šventei. Čia galima statyti foto sieneles, gėrimų barą, juos galima papuošti žvakėmis bei gėlėmis. Užsakovai, išsinuomodami salę ar vidinį kiemelį, erdviais koridoriais gali naudotis nemokamai.

 

Pagalbinės erdvės – renkantis iš siūlomo maitintojų sąrašo, suteikiama pagalbinė patalpa (Virenė, kurioje yra kriauklė bei nedidelis šaldytuvas) nemokamai. Dirbama net su keliolika pagrindinių bei geriausių maisto tiekėjų, tad tikrai yra iš ko pasirinkti.

 

Esant poreikiui, papildomai išnuomojamos salytes persirengimui, daiktams susidėti ar atlikėjams pasiruošti. Vietos tam yra.

 

Rūbams pasikabinti – skiriamos pakabos. Centre yra erdvūs ir labai tvarkingi atskiri vyrų bei moterų tualetai, bei tualetas, skirtas neįgaliesiems.

 

Kad būtų užsakovams patogu, esant galimybei, daiktus leidžiama atsivežti dieną prieš, o išsivežti kitą centro darbo dieną.

 

Papildomai šventei galima suteikti bei paruošti:

– Projektorių, ekraną (už papildomą mokestį);
– Garso kolonėles bei mikrofoną (už papildomą mokestį);
– Kompiuterį (už papildomą mokestį);
– Furšetinius stačiakampius stalus (nemokamai);
– Kėdes (konferencines – nemokamai);
– Apvalius stalus banketui (už papildomą mokestį).

 

Esant poreikiui, siūlomos mūsų patikrintų partnerių paslaugos:

– Renginio vietos dekoravimas;
– Erdvių apšvietimas;
– Įgarsinimo paslaugos;
– Muzikantų paslaugos;
– Renginio vedimo paslaugos;
– Papildomo inventoriaus nuoma (šventinės kėdės, stalai, barai ir kt.);
– Šventės planavimo bei organizavimo paslaugos;
– Papildomos valymo paslaugos.

 

Ekskursija į Bažnytinio paveldo muziejų.

 

„Arkangelo“ konferencijų ir meno centras siūlo unikalią galimybę vestuvių svečiams aplankyti Bažnytinio paveldo muziejų. Po vestuvių ceremonijos bažnyčioje, kol jaunieji fotografuojasi, dažnai galvos skausmu tampa klausimas kuo tuo metu užimti svečius. O čia, tose pačiose erdvėse, esantis Bažnytinio paveldo muziejus būna tikru atradimu ne tik iš kitur atvykusiems svečiams, bet ir vilniečiams. Iki valandos trunkanti ekskursija su gidu pavers šventę įsimintina.

 

Svečiai liks sužavėti Lobynu – buvusia Šv. Mykolo bažnyčia, kur eksponuojamos sakralaus meno vertybės bei žymių įvairių epochų menininkų kūriniai. Gidai atskleis daugiau nei 50 metų Katedros požemiuose slėptas paslaptis, papasakos kaip buvusiame vienuolyne gyveno vienuolės, kuo jos vertėsi, aprodys bei papasakos kaip erdvės susijusios su garsia Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės magnatų Sapiegų gimine. Muziejaus patalpos yra per kelis aukštus, tad ekskursijai skirtas laikas tikrai neprailgs.

 

Papildomai užsakius, galima suorganizuoti ir vargonų koncertą. Čia esantys XVIII a. vargonai dar puikiai skamba iki šių dienų.

 

Baigiantis ekskursijai dažnai svečius į šventės vietą palydi saksofono muzika. Čia – aukštos lubos, puiki akustika, tad muzikos skambesys svečius nuteiks iškilmingai bei pakiliai.

 

Patekti į Bažnytinio paveldo muziejų galima pro „Arkangelo“ patalpas, koridoriaus gale esančiais laiptais, arba atvykti tiesiai iš Šv. Mykolo gatvės.

 

Po tokios įsimintinos edukacinės veiklos, vestuvių svečiai galės laukti atvykstančių jaunųjų bei tęsti šventę „Arkangelo“ konferencijų ir meno centre.

 

Patarimai pasirenkant vestuvių šventės vietą Vilniuje:

– Žmonių skaičius. Vestuvių šventės vieta pirmiausiai renkamasi pagal svečių skaičių. Reikėtų nusimatyti ir įvertinti kiek žmonių telpa pasirinktoje salėje prie stalų ar stovomis, kiek yra laisvo ploto šokiams, muzikantams bei kitoms reikmėms. „Arkangelo“ konferencijų ir meno centre vestuvės gali būti planuojamos kviečiant nuo 30 iki 130 svečių (sodinant juos prie stalų).
– Suplanuotas biudžetas. Jei jaunieji turi nusimatę šventei skirtą biudžetą, renkantis vestuvių vietą yra lengviau apsispręsti. Pagal rinkoje vyraujančias švenčių vietų kainas Vilniuje, „Arkangelo“ konferencijų ir meno centras pasižymi vienu geriausiu kainos ir kokybės santykiu.
– Vieta, kur vyks vestuvių ceremonija. Apsisprendus kurioje bažnyčioje vyks tuoktuvės, galima lengviau nuspręsti kur norima švęsti. Jaunieji renkasi „Arkangelo“ konferencijų ir meno centrą, nes jis yra arti senamiesčio, šalia gražiausių Vilniaus bažnyčių. Be to, iki čia yra patogus privažiavimas bei erdvi uždara mašinų stovėjimo aikštelė.
– Šventės stilius. Jaunavedžiai turėtų nuspręsti ar nori šventės gamtoje, ar uždaroje patalpoje, kas turėtų būti aplinkui – ar gamta ir kaimiška atmosfera, ar vieta mieste. „Arkangelo“ konferencijų ir meno centre rengti vestuves yra patogu, nes galima derinti vidaus patalpas su šventimu lauke – uždarame kiemelyje. Pasirinkus šventę švęsti po atviru dangumi ir esant lietingam orui, galima šventimą perkelti į vidaus patalpas. Viskas derinama pagal orų prognozes, todėl nereikia iš anksto daryti sprendimų.
– Erdvės dekoravimas. Atsižvelgiant į numatytą stilistiką – ar norima romantiškos, prabangios ar viduramžių stiliaus šventės, galima pasirinkti tinkamą šventės dekorą bei apšvietimą ir taip sukurti nepaprastą atmosferą. „Arkangelo“ konferencijų ir meno centro erdvės šiuo klausimu yra labai dėkingos, nes yra aukštos skliautuotos lubos. Patalpos tinka tiek prašmatniai viduramžių puotai, tiek stilingai šiuolaikiškai šventei ar romantiško stiliaus vestuvėms. Esant poreikiui, galima rekomenduoti mūsų erdves žinančius ir pas mus jau buvusius dekoratorius.
– Šventės laikas. Jaunieji turėtų taip pat suplanuoti kiek laiko turėtų trukti šventė – ar kelias valandas, ar neskaičiuojant šventės valandų, iki pat ryto. „Arkangelo“ konferencijų ir meno centre, švenčiant vidinėse patalpose, nėra jokių apribojimų. Vidiniame kiemuke taip pat galima švęsti iki pat ryto, tik po vidurnakčio reikia laikytis garso apribojimų (dėl garso sklidimo į senamiestį).
– Patogus privažiavimas. Renkantis šventės vietą, reikėtų pagalvoti kaip svečiai į vietą atvyks bei išvyks, ar reikia jiems organizuoti transportą, ar jie gali atvykti savarankiškai. Rengiant šventes Vilniaus centre, nekils problemų kaip pasiekti šventės vietą bei kaip iš jos grįžti į namus. Esant poreikiui, šalia „Arkangelo“ konferencijų ir meno centro yra nemažai viešbučių, kur ne vilniečiai svečiai galėtų pernakvoti.
– Maitinimas. Užsakius salę vestuvėms, reikėtų nuspręsti kurie maitintojai bus pasirenkami. „Arkangelo“ konferencijų ir meno centras rekomenduoja maitinimo įstaigą rinktis iš patikimų tiekėjų sąrašo, kurie jau ne kartą čia yra buvę, žino vietos specifiką bei reikalavimus. Jie taip pat turi daug idėjų bei gali pasiūlyti patį priimtiniausią maitinimo variantą.
– Pridėtinė vertė. Renkantis vestuvių vietą Vilniuje, reikėtų atkreipti dėmesį į pridėtinę vertę – ką dar galima papildomai gauti, pamatyti ar toje erdvėje papildoma nuveikti. „Arkangelo“ konferencijų ir meno centras išsiskiria savo istorija, čia eksponuojamais meno kūriniais bei originaliais paveikslais, kurie sukuria autentišką atmosferą. Be to, pasirinkus ekskursiją į Bažnytinio paveldo muziejų, ne tik užpildomas laisvas svečių laikas laukiant jaunųjų, bet ir lankytojams atveriamas ne vienas turtingos Lietuvos Bažnyčios istorijos ir sakralinio meno puslapis.

 

Vilniaus Senamiesčio Širdyje - Išskirtinė Vieta Vestuvėms vestuvių pobuvio salė Vilniaus Senamiesčio Širdyje - Išskirtinė Vieta Vestuvėms vestuvių pobūvis didelėje salėje
Vilniaus Senamiesčio Širdyje - Išskirtinė Vieta Vestuvėms vestuvių šventė vakare Vilniaus Senamiesčio Širdyje - Išskirtinė Vieta Vestuvėms vestuvių pobūvis vidinimae kiemleyje

Informacija ir užsakymai: „Arkangelo“ konferencijų ir meno centras, Ligita Šukliauskienė, ligita.sukliauskiene@vilnensis.lt, tel. +370 671 88422